Na zaproszenie programu realizowanego w Koszalinie w TV MAX, Kosz-All-In, miałam ogromną radość i przywilej opowiadać o działaniach w Ugandzie. Jeżeli maja Państwo ochotę posłuchać, i być może przyłożyć rękę do tego chrześcijańskiego dzieła, to zapraszam do posłuchania :)

W dniu 26 marca 2024 miałam okazję udzielić krótkiego wywiadu dla Radia "Studio Kołobrzeg".  Dzięki takim redaktorom jak Jarosław Banaś, jest szansa opowiedzieć innym ludziom o tym, że na tej ziemi, nie tak daleko od nas są inni ludzie, których życie wygląda całkowicie inaczej niż nasze, i to tylko dlatego, że się urodzili w takim, a nie innym miejscu. w Afryce. Zapraszam do posłuchania.

htpps://prk24.pl/76781546/studio-kolobrzeg-min-o-historii-latarni-morskiej-w-niechorzu

W dniu 17 marca 2024 roku, na zaproszenie pastora Marka Kurkierewicza miałam ogromną radość i przywilej dzielić się tym co mam w sercu. Spotkanie to było okazją do spotkania się z wyjątkowymi ludźmi, i obserwowania jak wiele emocji wzbudzało w nich to, co miałam do opowiedzenia na temat Ugandy, i tego co tam robimy... ❤️

W dniu 28.02.2024 na zaproszenie Pani Katarzyny Jurek, miałam ogromną przyjemność i radość spotkać się z młodzieżą Szkoły Podstawowej w Charzynie. Spotkanie to utwierdziło mnie w przekonaniu, że młodzi ludzie w Polsce są wrażliwi na los ich rówieśników z Afryki, i że warto o tym mówić, uzmysławiać sobie i doceniać to co mamy tutaj.

ta spokojna, ale i radosna nastolatka od wczesnego dzieciństwa zmaga się z chorobą oczu. Jej problemy zaczęły się bardzo niewinnie. Pewnego dnia zaczęły jej mocno łzawić oczy.

to uśmiechnięta nastolatka, która dzięki dobroczynności Polaków miała szansę ukończyć kurs krawiectwa w szkole "Gate of Hope" w Kaihurze. Niestety w wyniku urazu głowy, dziewczyna zaczęła mieć poważne kłopoty ze wzrokiem.