Drodzy Przyjaciele, dziewczyna na zdjęciu to Tracy. Ma 17 lat.

Jej rodzice Mark i Lucy nie żyją. Dziadkowie również zmarli, a dalszych krewnych nie zna. Ze szkoły musiała zrezygnować będąc w klasie V, zaraz po śmierci rodziców. Dziewczynie bardzo zależy by dokończyć edukację, choć na poziomie szkoły podstawowej. Marzy jej się nauka języka angielskiego, i przykro było patrzeć gdy obserwując młodzież wychodzącą ze szkoły płakała. Nie myśli o zamążpójściu, a o edukacji. Jest gotowa w każdej chwili podjąć naukę, ale by to mogła zrobić potrzebny jest sponsor. Jeżeli los tej zapomnianej przez społeczeństwo i system dziewczyny nie jest Ci obojętny, to proszę wejdź w program "adopcji na odległość". Miesięczny koszt takiej adopcji to 200 PLN. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu :)